Lia van Leeuwen - De lente

Lia van Leeuwen - De lente kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1093)
  • Lia van Leeuwen (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage119 exemplaren
Fraaie zeeddruk van Lia van Leeuwen
Gesigneerd en genummerd.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.
Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Lia van Leeuwen (1954)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
76 cm
56 cm
Starttijd:07-01-2022 om 15:26
Eindtijd:21-01-2022 om 15:30
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland