Lia van Leeuwen - Het Duel

Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 47!
Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 47!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 47!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 47!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 47!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 47!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 47!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 47!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 47!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 47!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 47!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 47!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 47!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
  • Lia van Leeuwen (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen51 cm x 48 cm (h x b)
Passe-partout69 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Editie: 5/15.
Afmetingen: Passe-partout: 69 x 64 cm. Afbeelding: 51 x 48 cm.
Jaar: 2002.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Lia van Leeuwen (1954)

Alle items van deze kunstenaar(7)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
64 cm
69 cm
48 cm
51 cm
Starttijd:03-07-2022 om 21:00
Eindtijd:10-07-2022 om 20:11
Openingsbod€ 47
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland