Lia van Leeuwen - Het Duel

Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 40!
Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 40!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 40!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 40!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 40!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 40!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 40!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 40!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 40!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 40!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 40!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 40!Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 40!
  • Lia van Leeuwen (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen51 cm x 48 cm (h x b)
Passe-partout69 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Oplage: 5/15.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Lia van Leeuwen (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
64 cm
69 cm
48 cm
51 cm
Starttijd:02-11-2022 om 00:02
Eindtijd:08-11-2022 om 20:45
Openingsbod € 40
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa