Lia van Leeuwen - Koningskind - Verkocht

Lia van Leeuwen - Koningskind kopen? Bied vanaf 20!
Lia van Leeuwen - Koningskind kopen? Bied vanaf 20!Lia van Leeuwen - Koningskind kopen? Bied vanaf 20!Lia van Leeuwen - Koningskind kopen? Bied vanaf 20!Lia van Leeuwen - Koningskind kopen? Bied vanaf 20!Lia van Leeuwen - Koningskind kopen? Bied vanaf 20!
  • Lia van Leeuwen (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen11 cm x 11 cm (h x b)
Lijst26 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8
Zeefdruk van Lia van Leeuwen.
Potloodgesigneerd, genummerd en getiteld.
Nummer 7 uit een serie van 8 (kleine oplage!)

Lia van Leeuwen (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Arica45

50 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
26 cm
26 cm
11 cm
11 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-10-2022 om 17:13
Eindtijd:05-11-2022 om 19:15
LillieK
29 okt. / 21:22
€ 20