Lia van Leeuwen - Rood drieluik

Lia van Leeuwen - Rood drieluik kopen? Bied vanaf 190!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

567 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
  • Lia van Leeuwen (1954)
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig vlammend rood drieluik. Mooie compositie!
Afm. :Totaal 60 x 20 ( 3 x 20)
Werken zijn gesigneerd aan de achterkant
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Prijs is inclusief 21% BTW

Lia van Leeuwen (1954)

Alle items van deze kunstenaar(6)
FA. (22)

567 verkochte items
60 cm
20 cm
Starttijd:28-07-2022 om 07:40
Eindtijd:06-08-2022 om 21:13
Openingsbod€ 190
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België