Lia van Leeuwen - Summertime

Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 30!
Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 30!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 30!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 30!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 30!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 30!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 30!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 30!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 30!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 30!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 30!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 30!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 30!
  • Lia van Leeuwen (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A.
Conditie: zeer goed.
Editie: E.A.
Handgesigneerd in potlood.
Afmetingen: afbeelding: 47 x 37 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Lia van Leeuwen (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
47 cm
61 cm
Starttijd:27-10-2022 om 23:33
Eindtijd:02-11-2022 om 22:16
Openingsbod € 30
ObjectlocatieNuenen,  Nederland