Lia van Leeuwen - Summertime - Verkocht

Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 25!
Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 25!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 25!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 25!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 25!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 25!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 25!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 25!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 25!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 25!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 25!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 25!Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 25!
  • Lia van Leeuwen (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A.
Conditie: zeer goed.
Editie: E.A.
Handgesigneerd in potlood.
Afmetingen: afbeelding: 47 x 37 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-01-2023 om 23:25
Eindtijd:11-01-2023 om 19:51
Surlac
11 jan. / 19:20
€ 25