Lia van Leeuwen - Visere

Lia van Leeuwen - Visere kopen? Bied vanaf 38!
Lia van Leeuwen - Visere kopen? Bied vanaf 38!Lia van Leeuwen - Visere kopen? Bied vanaf 38!Lia van Leeuwen - Visere kopen? Bied vanaf 38!Lia van Leeuwen - Visere kopen? Bied vanaf 38!Lia van Leeuwen - Visere kopen? Bied vanaf 38!Lia van Leeuwen - Visere kopen? Bied vanaf 38!Lia van Leeuwen - Visere kopen? Bied vanaf 38!Lia van Leeuwen - Visere kopen? Bied vanaf 38!Lia van Leeuwen - Visere kopen? Bied vanaf 38!Lia van Leeuwen - Visere kopen? Bied vanaf 38!Lia van Leeuwen - Visere kopen? Bied vanaf 38!Lia van Leeuwen - Visere kopen? Bied vanaf 38!
  • Lia van Leeuwen (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen46 cm x 57 cm (h x b)
Passe-partout55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Conditie: zeer goed.
Oplage: 2/10,
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Lia van Leeuwen (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (29)

Lid sinds 2017
1564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
75 cm
55 cm
57 cm
46 cm
Starttijd:13-01-2023 om 23:20
Eindtijd:20-01-2023 om 19:12
Openingsbod € 38
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa