Lia van Leeuwen - zonder titel - Verkocht

Lia van Leeuwen - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Lia van Leeuwen - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Lia van Leeuwen - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Lia van Leeuwen - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Lia van Leeuwen - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  imre9
FA. (2)

Lid sinds 2019
53 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Lia van Leeuwen (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen17 cm x 17 cm (h x b)
Passe-partout35 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Gesigneerde kleurenets
Oplagenummer: 3/10
In uitmuntende conditie

De ets wordt zorgvuldig verpakt, kan uiteraard ook opgehaald worden.

Lia van Leeuwen (1954)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  imre9
FA. (2)

Lid sinds 2019
53 verkochte items
35 cm
35 cm
17 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-04-2022 om 12:11
Eindtijd:07-08-2022 om 19:33
JanPrinsse
07 aug. / 15:31
€ 20