FA. (2)

LIBBE VENEMA 1937-1994 handgesign. Houtsnede boerderijen in Echten (Dr.)

LIBBE VENEMA 1937-1994 handgesign. Houtsnede boerderijen in Echten (Dr.) kopen? Bied vanaf 29!
LIBBE VENEMA 1937-1994 handgesign. Houtsnede boerderijen in Echten (Dr.) kopen? Bied vanaf 29!LIBBE VENEMA 1937-1994 handgesign. Houtsnede boerderijen in Echten (Dr.) kopen? Bied vanaf 29!LIBBE VENEMA 1937-1994 handgesign. Houtsnede boerderijen in Echten (Dr.) kopen? Bied vanaf 29!LIBBE VENEMA 1937-1994 handgesign. Houtsnede boerderijen in Echten (Dr.) kopen? Bied vanaf 29!LIBBE VENEMA 1937-1994 handgesign. Houtsnede boerderijen in Echten (Dr.) kopen? Bied vanaf 29!

Geplaatst door  blauw

1 verkochte items
  • Libbe Venema (1937-1994)
GesigneerdHandgesigneerd

LIBBE VENEMA 1937-1994 handgesign. Houtsnede boerderijen in Echten (Dr.) 1974

Houtsnede 46 x 48 cm.

Zware houten lijst 63 x 65 cm.

Rechtsonder: handgesigneerd L. Venema ‘74

Linksonder: 52/100

Enkele glasspiegelingen op foto

Libbe Venema

Geboren Groningen (stad) 1937 -  Overleden 1994 Dalerveen (Dr.)

Schilder, tekenaar, graficus maakte wandschilderingen, drukrolprenten en houtsneden onderwerpen en kunstrichting: landschappelijk en figuur,                      gedeeltelijk non-figuratief. De werkelijkheid nooit totaal loslatend conditie: chip in glasplaat, vergeeld passe-partout.

Beïnvloed door de Groninger Kunstkring ‘De Ploeg’ heeft hij een indrukwekkende hoeveelheid prachtig werk nagelaten. Stillevens en landschappen, religieuze thema’s, holocaust, het lijden van de mens en de schepping. Venema gebruikte daarvoor uiteenlopende technieken: gouacheverf, olieverf, acrylverf en veel in zwart/wit houtsneden en linoleumdruk

Literatuur/wordt vermeld in:

Pieter A Scheen Lexicon Nederlandse Beeldende KunstenaarsRKD

Ophalen of verzenden.

Starttijd:17-11-2015 om 15:29
Eindtijd:01-12-2015 om 20:29
Openingsbod€ 29
ObjectlocatieNederland