Lidy Blaauw: Foto, Licht en ruimte - Ingelijst

Lidy Blaauw: Foto, Licht en ruimte - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Fotografie

Verkoopprijs: € 1,00

Andere items

Lidy Blaauw: Foto, Licht en ruimte - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Lidy Blaauw: Foto, Licht en ruimte - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36993 verkochte items
Alle items van deze verkoper (259)
  • Lidy Blaauw
TypeFotografie

Titel: Licht en ruimte
Jaartal: XXe eeuw
Afmetingen lijst: 71,5cm x 71,5cm (Beeld: 28cm x 40cm)
Oplage: g 1/5
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:  Foto op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie: In goede staat. Passe partout vlekkerig (vergeeld?)

Toeslag van 10 euro per gewonnen item:

Glasbreuk:
Gezien de leeftijd en de conditie van met name de aluminium lijsten, kunnen wij geen garantie geven ten aanzien van eventuele glasbreuk. Werken zijn bij invoer nagekeken maar u biedt dus zonder garantie t.a.v. glasbreuk.

Afhandeling:

Bezichtigen:

Vragen:

Adminstratieve code:

QQUT

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:17-01-2017 om 16:07
Eindtijd:22-01-2017 om 16:12

Biedingen (1):

bsm
22 jan. / 16:05
€ 1