Shinkichi Tajiri - Liefdesknoop I met waslaag - Verkocht

Shinkichi Tajiri - Liefdesknoop I met waslaag kopen? Bied vanaf 95!
Shinkichi Tajiri - Liefdesknoop I met waslaag kopen? Bied vanaf 95!Shinkichi Tajiri - Liefdesknoop I met waslaag kopen? Bied vanaf 95!Shinkichi Tajiri - Liefdesknoop I met waslaag kopen? Bied vanaf 95!
  • Shinkichi Tajiri (1923-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekComputerprint
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve d'artiste nr 4.

Fraaie grafisch werk van Corbra-kunstenaar Shinkichi Tajiri (1923-2009) in goede staat. Dit werk zit in een mapje en is uitgebracht in zeer kleine oplage. Gesigneerd in potlood.

Dit item is verkocht voor 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-11-2022 om 15:24
Eindtijd:30-01-2023 om 08:12
Bart1987
29 jan. / 22:46
€ 110