Lieke Vreede - Asbak - Ets op papier - oplage 8 / 20 - BKR Groningen, 1975 - Verkocht

Lieke Vreede - Asbak - Ets op papier - oplage 8 / 20 - BKR Groningen, 1975 kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Lieke Vreede - Asbak - Ets op papier - oplage 8 / 20 - BKR Groningen, 1975 kopen? Bied vanaf 10!Lieke Vreede - Asbak - Ets op papier - oplage 8 / 20 - BKR Groningen, 1975 kopen? Bied vanaf 10!Lieke Vreede - Asbak - Ets op papier - oplage 8 / 20 - BKR Groningen, 1975 kopen? Bied vanaf 10!Lieke Vreede - Asbak - Ets op papier - oplage 8 / 20 - BKR Groningen, 1975 kopen? Bied vanaf 10!Lieke Vreede - Asbak - Ets op papier - oplage 8 / 20 - BKR Groningen, 1975 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Lieke Vreede (1946)
Jaartal1972
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 18 cm (h x b)
Lijst52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/20

Soort Lijst: Houten lijst zonder glas

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(VK363303)

ConditieBeschadigd

De lijst is beschadigd aan de linkerzijde.

Lieke Vreede (1946)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
42 cm
52 cm
18 cm
16 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:28-01-2019 om 16:38
Eindtijd:10-02-2019 om 21:23
Kunstmens1973
10 feb. / 21:13
€ 10