Lieke Vreede - ets: Rambling on my mind - 1996 - Verkocht

Lieke Vreede - ets: Rambling on my mind - 1996 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Lieke Vreede - ets: Rambling on my mind - 1996 kopen? Bied vanaf 35!Lieke Vreede - ets: Rambling on my mind - 1996 kopen? Bied vanaf 35!Lieke Vreede - ets: Rambling on my mind - 1996 kopen? Bied vanaf 35!Lieke Vreede - ets: Rambling on my mind - 1996 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (315)
  • Lieke Vreede (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Lieke Vreede uit 1996. Titel: Rambling on my mind.  Nummer: 11/15. Afmetingen blad: H53,5 x b69 cm. Afmetingen beeld: H39,5 x b37,5 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.  Herkomst: collectie ABN AMRO. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de boven- en onderrand van het blad.  Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:11-01-2018 om 15:12
Eindtijd:18-01-2018 om 21:12
3790
16 jan. / 10:22
€ 35