Liesbeth Binkhorst - 6 Portretten, jaren '60-'70. - Verkocht

Liesbeth Binkhorst - 6 Portretten, jaren '60-'70. kopen? Bied vanaf 50!
Liesbeth Binkhorst - 6 Portretten, jaren '60-'70. kopen? Bied vanaf 50!Liesbeth Binkhorst - 6 Portretten, jaren '60-'70. kopen? Bied vanaf 50!Liesbeth Binkhorst - 6 Portretten, jaren '60-'70. kopen? Bied vanaf 50!Liesbeth Binkhorst - 6 Portretten, jaren '60-'70. kopen? Bied vanaf 50!Liesbeth Binkhorst - 6 Portretten, jaren '60-'70. kopen? Bied vanaf 50!Liesbeth Binkhorst - 6 Portretten, jaren '60-'70. kopen? Bied vanaf 50!Liesbeth Binkhorst - 6 Portretten, jaren '60-'70. kopen? Bied vanaf 50!Liesbeth Binkhorst - 6 Portretten, jaren '60-'70. kopen? Bied vanaf 50!Liesbeth Binkhorst - 6 Portretten, jaren '60-'70. kopen? Bied vanaf 50!Liesbeth Binkhorst - 6 Portretten, jaren '60-'70. kopen? Bied vanaf 50!Liesbeth Binkhorst - 6 Portretten, jaren '60-'70. kopen? Bied vanaf 50!Liesbeth Binkhorst - 6 Portretten, jaren '60-'70. kopen? Bied vanaf 50!Liesbeth Binkhorst - 6 Portretten, jaren '60-'70. kopen? Bied vanaf 50!Liesbeth Binkhorst - 6 Portretten, jaren '60-'70. kopen? Bied vanaf 50!Liesbeth Binkhorst - 6 Portretten, jaren '60-'70. kopen? Bied vanaf 50!
  • Liesbeth Binkhorst (1933)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1970
TechniekPotlood
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
.Liesbeth (Elizabeth Alberta) Binkhorst (1933 - 2021 ) - 6x 'Portret'

Gemengde techniek op papier - Gesigneerd - Verschillend

Liesbeth (Elizabeth Alberta) Binkhorst (1933 - 2021 ) is geboren in Rotterdam en overleden in Middelburg. Ze was leerling van Cees Bolding, Dirk van Gelder en Henk Munnik. Ze is naast schilder ook graficus, aquarellist en in de begin jaren van haar carrière ook tekenlerares. Ze is bekend om haar landschappen, maar vooral voor haar portretten.

Deze kavel bevatten 6 kunstwerken met gemengde techniek op papier, genaamd "Portretten". De totale afmetingen van alle 5 de kunstwerken zijn 63 cm (H) X 48,5 cm (B). Ze zitten achterop karton (passe partout) geplakt en zijn dan 90 cm (H) x 60 cm (B).

Portret 1 gedateerd 1971 en gesigneerd,
Portret 2 gedateerd 1972 en gesigneerd,

Portret 3 niet gedateerd, niet gesigneerd
Portret 4 gedateerd 1971 en gesigneerd,
Portret 5 gedateerd 1971 en gesigneerd,

Portret 6 gedateerd 1969 en gesigneerd.

Foto's horen bij de omschrijving. Kavel bij voorkeur ophalen wegens grootte en broosheid of anders verzenden op kosten en voor risico van koper uit het passe partout gehaald en opgerold.

Portretten staan tegen elkaar, 1 heeft beetje kreukels, andere beetje vochtspikkels

Liesbeth Binkhorst (1933)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ks53

Lid sinds 2018
31 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
60 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-12-2021 om 10:28
Eindtijd:09-01-2022 om 20:18
RiAr01
09 jan. / 20:12
€ 50