Liesbeth Kraaijpoel - Mannen met viool - Ets, Ingelijst

Liesbeth Kraaijpoel - Mannen met viool - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Liesbeth Kraaijpoel - Mannen met viool - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Liesbeth Kraaijpoel - Mannen met viool - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Liesbeth Kraaijpoel - Mannen met viool - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Liesbeth Kraaijpoel - Mannen met viool - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Liesbeth Kraaijpoel - Mannen met viool - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Liesbeth Kraaijpoel - Mannen met viool - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Liesbeth Kraaijpoel - Mannen met viool - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  daanj
FA. (24)

370 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Liesbeth Kraaijpoel (1953)
Jaartal1992
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
Lijst60 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10

JC 484
Liesbeth Kraaijpoel
Mannen met viool
Ets
2/10
1992
32 x 32 cm
60 x 54 cm

Liesbeth Kraaijpoel (1953)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  daanj
FA. (24)

370 verkochte items
54 cm
60 cm
32 cm
32 cm

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-01-2020 om 21:06
Eindtijd:07-02-2020 om 19:03

Biedingen (1):

Yvettetijssen
7 feb. / 18:46
€ 25