Lieve Blanquaert, litho, 37x27 cm

Lieve Blanquaert, litho, 37x27 cm kopen? Bied vanaf 50!

Fotografie

Verkoopprijs: € 50,00

Andere items

Claude Mars - Fleurs kopen? Bied vanaf 20!

Claude Mars - Fleurs

  • Openingsbod € 20
Jaap Wieseman - omstreeks 1975 kopen? Bied vanaf 125!

Jaap Wieseman - omstreeks 1975

  • Openingsbod € 125
Corneille - Litho - 1998 kopen? Bied vanaf 195!

Corneille - Litho - 1998

  • Huidig bod € 195
Lieve Blanquaert, litho, 37x27 cm kopen? Bied vanaf 50!Lieve Blanquaert, litho, 37x27 cm kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  hugocampus

59 verkochte items
  • Lieve Blancquaert (1963)
TypeFotografie

Litho van Lieve Blanquaert. Deze litho werd in grote oplage uitgebracht vandaar de lage vraagprijs.

Deze foto werd gesigneerd en voor echt verklaard door Lieve Blanquaert door het nummer op de achterzijde van de litho.

verzendkosten: Nederland €10,-, België €6,- aangetekend.

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:15-12-2013 om 22:55
Eindtijd:25-12-2013 om 22:55

Biedingen (1):

RodeHuis
16 dec. / 10:12
€ 50