Hans Innemee - Liggend naakt II - Verkocht

Hans Innemee - Liggend naakt II kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Hans Innemee - Liggend naakt II kopen? Bied vanaf 80!Hans Innemee - Liggend naakt II kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1098)
  • Hans Innemee (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
StijlExpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraai uitgevoerd werk van Hans Innemee. Het werk verkeert in perfecte conditie.U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
Dit werk komt het best tot zijn recht als u hem verdiept laat inlijsten. Wij kunnen het inlijstwerk voor u uitvoeren.

Hans Innemee (1951)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
57 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-08-2020 om 09:23
Eindtijd:10-09-2020 om 22:15
Alwin_K
10 sep. / 22:09
€ 80