Theo Beerendonk - Liggend naakt met kan - Verkocht

Theo Beerendonk - Liggend naakt met kan kopen? Bied vanaf 1900!
Theo Beerendonk - Liggend naakt met kan kopen? Bied vanaf 1900!Theo Beerendonk - Liggend naakt met kan kopen? Bied vanaf 1900!Theo Beerendonk - Liggend naakt met kan kopen? Bied vanaf 1900!Theo Beerendonk - Liggend naakt met kan kopen? Bied vanaf 1900!Theo Beerendonk - Liggend naakt met kan kopen? Bied vanaf 1900!Theo Beerendonk - Liggend naakt met kan kopen? Bied vanaf 1900!Theo Beerendonk - Liggend naakt met kan kopen? Bied vanaf 1900!Theo Beerendonk - Liggend naakt met kan kopen? Bied vanaf 1900!Theo Beerendonk - Liggend naakt met kan kopen? Bied vanaf 1900!Theo Beerendonk - Liggend naakt met kan kopen? Bied vanaf 1900!Theo Beerendonk - Liggend naakt met kan kopen? Bied vanaf 1900!Theo Beerendonk - Liggend naakt met kan kopen? Bied vanaf 1900!Theo Beerendonk - Liggend naakt met kan kopen? Bied vanaf 1900!Theo Beerendonk - Liggend naakt met kan kopen? Bied vanaf 1900!Theo Beerendonk - Liggend naakt met kan kopen? Bied vanaf 1900!Theo Beerendonk - Liggend naakt met kan kopen? Bied vanaf 1900!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
StijlImpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
Lijst58 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Een toonaangevend werk (plus twee gratis boeken over Theo Beerendonk) in het oeuvre van deze nog steeds ondergewaardeerde Nederlandse kunstenaar. Dit liggend naakt is 100 procent authentiek, komt met een certificaat van Peter Breendonk en staat verschillende malen afgebeeld in zowel het boek ''De liefde voor het naakt'' als de monografie ''Theo Beerendonk, van impressionisme tot abstractie''. Het is meerdere keren tentoongesteld waaronder in museum De Wieger waarvan nog een sticker op de achterkant. Catalogusnummer 16. Prachtig kleurrijk impressionisme of fauvisme, doet denken aan Jan Sluijters. Perfecte conditie van het doek en de prachtige bijhorende lijst. Het werk is niet gedateerd, wat wel vaker voorkwam bij deze schilder. Er loopt momenteel een grote verkooptentoonstelling van de kunstenaar met prijzen rond 5000 Euro en ook volgend jaar volgen twee exposities. Eindelijk wordt Theo Beerendonk meer en weer terug gewaardeerd en herontdekt. Hij heeft een krachtig en erg gevarieerd oeuvre waarin naakten toch wel een centrale rol speelden. Gekocht van een Nederlandse collectioneur. De prijs is vergeleken met de werken op de tentoonstelling erg laag.

Dit item is verkocht voor 2.185,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-09-2022 om 17:33
Eindtijd:02-10-2022 om 20:37
Halley7A
27 sep. / 23:09
€ 1900