Lili Pieter van Leer - Lily Pieter van Leer, In de Tekenklas, Tekening - Verkocht

Lili Pieter van Leer - Lily Pieter van Leer, In de Tekenklas, Tekening kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Lili Pieter van Leer - Lily Pieter van Leer, In de Tekenklas, Tekening kopen? Bied vanaf 1!Lili Pieter van Leer - Lily Pieter van Leer, In de Tekenklas, Tekening kopen? Bied vanaf 1!Lili Pieter van Leer - Lily Pieter van Leer, In de Tekenklas, Tekening kopen? Bied vanaf 1!Lili Pieter van Leer - Lily Pieter van Leer, In de Tekenklas, Tekening kopen? Bied vanaf 1!Lili Pieter van Leer - Lily Pieter van Leer, In de Tekenklas, Tekening kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Lili Pieter van Leer (1905-1966)
TypeTekening / Aquarel

LAATSTE MOGELIJKHEID!!

Tekening door Lili Pieter van Leer

Voorstelling van een tekenstudent op een stoel in de Tekenklas

Tekening onder passepartout, beeldmaat 22x17, p.p.maat 38x33

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Pieter '51'

Tevens herkomst Van Wisselingh en gegevens op achterzijde passepartout

N.B.: licht scheurtje in papier linksbeneden, buiten voorstelling

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:21-06-2018 om 19:22
Eindtijd:05-07-2018 om 20:45
Katrien62
05 jul. / 08:52
€ 1