Lilly Keller, litho, zonder titel, 1961, gesigneerd

Lilly Keller, litho, zonder titel, 1961, gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Geplaatst door  colfb
FA. (6)

126 verkochte items
  • Lily Keller (1929)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho op Rives papier, 45 x 56 cm, gesigneerd met potlood

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:26-11-2017 om 22:45
Eindtijd:03-12-2017 om 22:50

Biedingen (1):

tavaro
3 dec. / 22:45
€ 40