Lily Corder, kleur-litho, 2000 r.o. gesigneerd, gen. strepen - Verkocht

Lily Corder, kleur-litho, 2000 r.o. gesigneerd, gen. strepen kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Lily Corder, kleur-litho, 2000 r.o. gesigneerd, gen. strepen kopen? Bied vanaf 25!Lily Corder, kleur-litho, 2000 r.o. gesigneerd, gen. strepen kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  mulders

267 verkochte items
  • Lily Corver (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Lily Corver, kleur litho, gemaakt in 2000

r.o. gesigneerd, 140/175 , strepen/borsten.

excl.lijst, 50x60

incl.al. lijst, met passe partout met glas.

60x70 verzenden: aantekenen, goedverpakt Ned. 15,-

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:13-11-2013 om 17:03
Eindtijd:23-11-2013 om 17:03
d0minique
18 nov. / 13:42
€ 25