Linda Le Kinff, kleurenlitho, Accords 40,5 bij 51 Cm - Verkocht

Linda Le Kinff, kleurenlitho, Accords 40,5 bij 51 Cm kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

Linda Le Kinff, kleurenlitho, Accords 40,5 bij 51 Cm kopen? Bied vanaf 70!Linda Le Kinff, kleurenlitho, Accords 40,5 bij 51 Cm kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Linda Le Kinff (1949)
GesigneerdHandgesigneerd

Linda Le Kinff kleurenlitho Accords 40,4 bij 51 cm uit het jaar 2000

Kleurenlitho 2000 Accords

Gesigneerd

Mooi zwaar papier, reliëfdruk

Afmetingen 40,5 x 51cm

Certificaat van echtheid wordt meegeleverd

Werk aanwezig in galeries wereldwijd. Tokyo-Bunkamura Museum;  Nagoya-Tenjin Salaria Art Foundation;  Osaka-Kirin Foundation;  Fukuoka-Loft galerij;  Yokohama-RedBrick-magazijn.

Recentelijk heeft Linda Le kinff geëxposeerd: eiland Jeju, Zuid-Korea;  Moulin de Villedoin Velles, Frankrijk;  La Maison de Van Gogh, Auvers sur Oise, Frankrijk; Musee de Montmartre, Parijs, Frankrijk.  In 1998 was Linda Le kinff de officiële World Cup voetbal kunstenaar.

Het kunstwerk heeft boven in aan de achterkant aan de uiteinde van de witte rand (verso) waar normaal de lijst zit een klein kreukje is niet te zien.

Als u een suggestie heeft of iets wil weten over het kunstwerk stelt uw vraag bij "vraag het de verkoper"

Verzendingkosten zijn voor de koper. De Litho wordt per pakketpost aangetekend verzonden. Kosten hiervoor zijn € 15

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:13-10-2013 om 14:41
Eindtijd:24-10-2013 om 14:41
NL
23 okt. / 21:15
€ 70