Guido de Waart - Linosnede, Two - Ingelijst - Verkocht

Guido de Waart - Linosnede, Two - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Guido de Waart - Linosnede, Two - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Guido de Waart - Linosnede, Two - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Guido de Waart - Linosnede, Two - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Guido de Waart - Linosnede, Two - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Guido de Waart - Linosnede, Two - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44627 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Guido de Waart (1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekHout/Linosnede
IngelijstIngelijst
Afmetingen63.5 cm x 53 cm (h x b)
Lijst68 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage23/40

Herkomst: Particuliere collectie sinds 1985 (Aalsmeer)

Administratieve code:

QQPVO

Het werk is in zeer goede staat. Het is echter wel verzakt in de lijst. Het glas zit erg los in de lijst en het is te adviseren het werk opnieuw in te lijsten.

Guido de Waart (1931)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44627 verkochte items
57.5 cm
68 cm
53 cm
63.5 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:25-02-2019 om 17:36
Eindtijd:05-03-2019 om 20:49
AndyKaye
05 mrt. / 20:43
€ 50