Linosnede van Piet Wiegman, Vrouw met Kind - Verkocht

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (314)

Lid sinds 2010
43152 verkochte items
Alle items van deze verkoper (612)
  • Piet Wiegman (II) (1930-2008)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooi werk van Piet Wiegman. Handgesigneerd.
Het krachtige werk is gemaakt op rijstpapier en moet nog ingelijst worden in een passepartout.
Is nooit ingelijst geweest.

Jaartal: onbekend
Afmetingen druk: h x b = 41cm x 31cm
Gesigneerd in en onder de druk: Wiegman
Ingelijst: Nee
Oplage: onbekend

Ophalen in Amsterdam/Diemen. Ophalen kan op afspraak tussen 10.00u en 22.00u. Tevens in het weekend. Niet op Woensdag. Het werk kan ook verzonden worden. 15 euro verzendkosten in een koker aangetekend en verzekerd.

Kijk voor meer informatie over de kunstenaar op het tabblad van de kunstenaar bovenaan de beschrijving
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:22-10-2010 om 13:16
Eindtijd:05-11-2010 om 12:16
meisen
05 nov. / 08:05
€ 50