Ria van Eyk - Litho - 1975 - Verkocht

Ria van Eyk - Litho - 1975 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Ria van Eyk - Litho - 1975 kopen? Bied vanaf 45!Ria van Eyk - Litho - 1975 kopen? Bied vanaf 45!Ria van Eyk - Litho - 1975 kopen? Bied vanaf 45!Ria van Eyk - Litho - 1975 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5368 verkochte items
Alle items van deze verkoper (362)
  • Ria van Eyk (1938)
Jaartal1975
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage59/100
Litho van Ria van Eyk. Jaar: 1975. Afmetingen blad: H65 x b65cm. Afmetingen voorstelling: H55 xb55 cm. Nummer:59/100. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Ria van Eyk (1938) is met name bekend van haar textielkunst. Zo heeft ze voor de Burgerzaal van het Paleis op de Dam een bijna 600 vierkante meter groot tapijt gemaakt, waar de sterren van de hemel op zijn neergedaald. Veel minder bekend is zij van haar vrije werk, tekeningen, schilderijen, herinneringen aan IJsland bijvoorbeeld. Werken waar ze de vulkaanaarde die uit de ondergrond opborrelt letterlijk gebruikt om haar collages te maken. Of haar verwijzingen naar Siena, in bladgoud met een schemerende ondergrond van acrylverf, als symbool van de rijke kunst uit de Renaissance. Ria van Eyk associeert, manipuleert en creëert nieuwe herinneringen. Onvermoeibaar puttend uit een emmer vol brokstukken van inspiratie.

In goede staat

Ria van Eyk (1938)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5368 verkochte items
65 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:21-07-2019 om 12:32
Eindtijd:28-07-2019 om 21:49
Ems1000
28 jul. / 17:21
€ 45