Johan van Hell - litho Caecilia 1841-1941 - Verkocht

Johan van Hell - litho Caecilia 1841-1941 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Johan van Hell - litho Caecilia 1841-1941 kopen? Bied vanaf 25!Johan van Hell - litho Caecilia 1841-1941 kopen? Bied vanaf 25!Johan van Hell - litho Caecilia 1841-1941 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Johan van Hell (1889-1952)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1941
TechniekVaria
Afmetingen52 cm x 40.3 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Litho ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan van de Maatschappij Caecilia.  Niet gesigneerd. Met voorstelling van de heilige Cecilia met op de achtergrond een orgel en een vredesduif.  Van Hell vervaardigde in hetzelfde jaar een schilderij, dat hij schonk aan de Maatschappij (collectie Concertgebouw, Amsterdam). Literatuur: catalogus Arnhem 2005-2006, L 14.
verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

hier en daar lichte kleine foxingplekjes op het papier, meest langs de randen

Johan van Hell (1889-1952)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
40.3 cm
52 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:16-06-2019 om 23:15
Eindtijd:28-06-2019 om 20:18
houtsnede
27 jun. / 23:27
€ 25