Corneille - Litho, Chat et oiseau - Ingelijst - Verkocht

Corneille - Litho, Chat et oiseau - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Corneille - Litho, Chat et oiseau - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Litho, Chat et oiseau - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Litho, Chat et oiseau - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen37.5 cm x 43.5 cm (h x b)
Lijst60.5 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/250

Enkele stofjes achter het glas en enkele plekjes/krasjes in het glas.

Dit item is verkocht voor 253,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-02-2020 om 15:35
Eindtijd:02-03-2020 om 20:00
Biedingen (24)
Debz
02 mrt. / 19:51
€ 220
Supermario
01 mrt. / 20:42
€ 200
tomenjesse
28 feb. / 18:53
€ 190
Nzu
28 feb. / 12:42
€ 180
Supermario
28 feb. / 12:39
€ 170
Nzu
28 feb. / 12:39
€ 160
Supermario
27 feb. / 19:29
€ 150
Vleemink
27 feb. / 19:29
€ 150
Supermario
21 feb. / 21:01
€ 140
TonnyB
21 feb. / 21:01
€ 130
TonnyB
21 feb. / 00:59
€ 110
robertsk
20 feb. / 20:55
€ 100
tirion
19 feb. / 00:19
€ 90
TonnyB
19 feb. / 00:19
€ 80
tirion
19 feb. / 00:19
€ 80
TonnyB
18 feb. / 22:36
€ 70
Vanleeuwen1948
18 feb. / 22:36
€ 60
Vanleeuwen1948
18 feb. / 20:19
€ 25
nelleke1958
18 feb. / 20:19
€ 20
nelleke1958
18 feb. / 19:16
€ 15
cwvos
18 feb. / 19:16
€ 10
nelleke1958
18 feb. / 19:15
€ 5
cwvos
18 feb. / 19:15
€ 3
nelleke1958
18 feb. / 16:44
€ 1