Hans Erni - litho, Chevaux - LAATSTE KEER AANGEBODEN - Verkocht

Hans Erni - litho, Chevaux - LAATSTE KEER AANGEBODEN kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Hans Erni - litho, Chevaux - LAATSTE KEER AANGEBODEN kopen? Bied vanaf 20!Hans Erni - litho, Chevaux - LAATSTE KEER AANGEBODEN kopen? Bied vanaf 20!Hans Erni - litho, Chevaux - LAATSTE KEER AANGEBODEN kopen? Bied vanaf 20!Hans Erni - litho, Chevaux - LAATSTE KEER AANGEBODEN kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Hans Erni (1909-2015)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1966
TechniekVaria
OnderwerpDieren
Afmetingen21 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Nieuw lager openingsbod voor deze lithografie van de in 2015 op 106-jarige leeftijd overleden vermaarde Zwitserse kunstenaar. Het werk komt uit de gelimiteerde box "Chevaux" uit 1966. Een bloemlezing uit klassiekers van de wereldliteratuur, met passages waarin paarden figureren. Hans Erni maakte hierbij de litho's. Grafiek van Hans Erni is wereldwijd zeer geliefd en gezocht. Oplage 450 ex., gedrukt bij Emil Matthieu in Zurich op 200 grs Rives geschept papier. Losbladig, formaat 21 x 48 cm, gevouwen tot 21 x 24 cm als uitgegeven. Beeldmaat 15,5 x 15,5 cm. De tekst in het frans en de romeinse nummering en paginacijfers op voor- en achterzijde laten voldoende marge voor een nette inlijsting. Conditie: In goede staat, nooit ingelijst geweest.

Hans Erni (1909-2015)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

202 verkochte items
24 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:10-01-2019 om 21:27
Eindtijd:17-01-2019 om 19:03
Boke
13 jan. / 23:28
€ 20