Litho Corneille 1991 gesigneerd - Verkocht

Litho Corneille 1991 gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 55,00

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Nieuwe, nooit ingelijste lithografie uit 1991

Gesigneerd in de plaat

Afmetingen bladformaat:  25x25 cm

Conditie: uitstekend

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:08-09-2015 om 18:50
Eindtijd:15-09-2015 om 18:50
Biedingen (6)
petra2510
14 sep. / 20:49
€ 55
miranda83
14 sep. / 20:48
€ 50
petra2510
14 sep. / 20:48
€ 50
miranda83
09 sep. / 03:06
€ 45
Hermen
09 sep. / 03:06
€ 40
Hermen
08 sep. / 19:43
€ 25