Armando - Litho, Der Kopf (Groot!) - Verkocht

Armando - Litho, Der Kopf (Groot!) kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 200,00

Armando - Litho, Der Kopf (Groot!) kopen? Bied vanaf 200!Armando - Litho, Der Kopf (Groot!) kopen? Bied vanaf 200!Armando - Litho, Der Kopf (Groot!) kopen? Bied vanaf 200!Armando - Litho, Der Kopf (Groot!) kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44005 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Armando (1929-2018)
Jaartal1991
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen160 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/50

Zeer grote litho van Armando van maar liefst 160 x 120 cm , met zijn typische "Kopf" voorstelling. Uitgebracht in een beperkte oplage van 50 stuks.  Het betreft een zeer mooi werk van deze onlangs overleden kunstenaar.

Administratieve code:

QQSCH

ConditieRedelijk

De randen zijn wat beschadigd / bevatten vouwen over de gehele lengte (met name de linkerrand). Het blad heeft opgevouwen gezeten.

Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:27-12-2018 om 14:58
Eindtijd:07-01-2019 om 14:41
berlinermann1
07 jan. / 14:40
€ 200