Jan Schoonhoven - litho: Formatie - 1987 - Verkocht

Jan Schoonhoven - litho: Formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 320!
Jan Schoonhoven - litho: Formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 320!Jan Schoonhoven - litho: Formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 320!Jan Schoonhoven - litho: Formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 320!Jan Schoonhoven - litho: Formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 320!
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Jan Schoonhoven uit de portfolio Formatie. Uitgegeven door Bébert, Rotterdam, 1987. Nummer: 83/100. Afmetingen beeld: 40 cm x 25 cm (blad 50 cm x 32,5 cm). Rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gegarandeerd.

In zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 400,20 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-05-2020 om 22:41
Eindtijd:07-07-2020 om 23:12
Mjvl
07 jul. / 22:03
€ 348