Litho Han Mes 'op sleeptouw' - Verkocht

Litho Han Mes 'op sleeptouw' kopen? Bied vanaf 30!
  • Han Mes (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

‘Op sleeptouw’ van Han Mes
Litho uit serie PRENT190
Jaar van uitgifte 1966
De prent is genummerd en gesigneerd

Verzending per post mogelijk; verzendkosten 6,75 en kosten koker 2,95

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:02-09-2013 om 12:18
Eindtijd:09-09-2013 om 12:23
Biedingen (3)
Stientje
09 sep. / 12:13
€ 40
AP
09 sep. / 09:29
€ 35
Stientje
02 sep. / 16:48
€ 30