Klaus Fussmann - Litho: Interieur klein

Klaus Fussmann - Litho: Interieur klein kopen? Bied vanaf 249!
Klaus Fussmann - Litho: Interieur klein kopen? Bied vanaf 249!Klaus Fussmann - Litho: Interieur klein kopen? Bied vanaf 249!Klaus Fussmann - Litho: Interieur klein kopen? Bied vanaf 249!Klaus Fussmann - Litho: Interieur klein kopen? Bied vanaf 249!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Klaus Fussmann (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A.

Litho van Klaus Fussmann. Titel: Interieur klein. Nummer: E.A. Afmetingen werk: H57 x b63 cm. Afmetingen voorstelling: H39 x b44cm. Het werk is, rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:

Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met Postnl.

Klaus Fußmann studeerde van 1957 tot 1961 aan de Folkwang School in Essen en van 1962 tot 1966 aan de Universiteit voor Schone Kunsten in Berlijn . In 1971 trouwde hij in Los Angeles met de komst van sopraan Barbara Gordon. Van 1974 tot 2005 bekleedde Klaus Fußmann een lectoraat aan de Berlin University of the Arts. Zijn studenten waren onder meer Yadegar Asisi , Hans-Joachim Billib, Ilja Heinig , Christopher Lehmpfuhl , Hermann Reimer , Frank Suplie, Monika Taffet, Christoph Thiele, Till Warwas en Günther Reger . 2004 gemaakt voor de Ullstein-Hal in het Axel-Springer-Haus aan de Rudi-Dutschke-Straße in Berlijn-Kreuzberg het monumentale schilderij Gezicht op Berlin Mitte (600 × 400 cm) en landschap in de Uckermark (410 × 400 cm) en in 2005 de monumentale plafondschildering Wolkenzug im Spiegelzaal van het Museum voor Kunst en Handel in Hamburg. [1]

Klaus Fußmann is sinds 1989 lid van de Freie Akademie der Künste in Hamburg en lid van de Duitse kunstenaarsvereniging , waaraan hij in 1971 deelnam aan de 19e jaarlijkse tentoonstelling in Stuttgart. [2] Significante presentaties van zijn werk zijn onder meer gevonden in 1972 in de New National Gallery in Berlijn, in 1982 op de Mathildenhöhe in Darmstadt, 1988 in de Kunsthalle Emden , 1992 in Kunsthalle Bremen , 2003 in het Museum Ostwall in Dortmund. Ter gelegenheid van zijn 70e verjaardag werden in 2008 uitgebreide tentoonstellingen gehouden in het Staatsmuseum voor Kunst en Cultuurgeschiedenis van Sleeswijk-HolsteinKasteel Gottorf , te zien in de Freie Akademie der Künste in Hamburg en de Mannheimer Kunstverein , op zijn 80ste verjaardag in 2018 in het Barberini Museum in Potsdam en in het Staatsmuseum voor Kunst en Cultuurgeschiedenis van Sleeswijk-Holstein in het kasteel van Gottorf.

Hij en zijn werk hebben meerdere prijzen ontvangen, waaronder de Villa Romana Florence- prijs en de Böttcherstrasse-kunstprijs in Bremen in 1972 , de City of Darmstadt Art Prize in 1979, de Schleswig-Holstein Order of Merit in 2011 en de Ike en Berthold Roland Art Prize in 2015 - Foundation en in 2018 de Schleswig-Holstein State Art Award, begiftigd met 20.000 euro, voor de waardering van zijn hele werk als erkenning voor uitstekende artistieke prestaties. Klaus Fußmann woont en werkt in Gelting aan de Oostzee en in Berlijn.

Klaus Fußmann is vertegenwoordigd met werken uit de collecties van het Gunzenhauser Museum in Chemnitz, de Pinakothek der Moderne in München, het Museum of Modern Art in Frankfurt am Main en het Schleswig-Holstein State Museum for Art and Cultural History in Gottorf Castle.

In goede staat. Er zitten wat plakresten van een vorige inlijsting op de achterzijde.

Klaus Fussmann (1938)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
63 cm
57 cm
Starttijd:26-07-2022 om 16:17
Eindtijd:07-08-2022 om 19:46
Openingsbod€ 249
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland