Ciano Siewert - Litho, "Korenmolen te Amsterdam". - Verkocht

Ciano Siewert - Litho, "Korenmolen te Amsterdam".  kopen? Bied vanaf 20!
Ciano Siewert - Litho, "Korenmolen te Amsterdam".  kopen? Bied vanaf 20!Ciano Siewert - Litho, "Korenmolen te Amsterdam".  kopen? Bied vanaf 20!Ciano Siewert - Litho, "Korenmolen te Amsterdam".  kopen? Bied vanaf 20!Ciano Siewert - Litho, "Korenmolen te Amsterdam".  kopen? Bied vanaf 20!Ciano Siewert - Litho, "Korenmolen te Amsterdam".  kopen? Bied vanaf 20!Ciano Siewert - Litho, "Korenmolen te Amsterdam".  kopen? Bied vanaf 20!Ciano Siewert - Litho, "Korenmolen te Amsterdam".  kopen? Bied vanaf 20!Ciano Siewert - Litho, "Korenmolen te Amsterdam".  kopen? Bied vanaf 20!
  • Ciano Siewert (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 40 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOnbekend
Ciano Siewert, een mooie litho van de Amsterdamse Korenmolen.

Ciano Siewert (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  duif
FA. (48)

Lid sinds 2018
1409 verkochte items
Alle items van deze verkoper (118)
50 cm
40 cm
40 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:23-07-2018 om 20:21
Eindtijd:31-07-2018 om 21:33
optica
31 jul. / 21:02
€ 20