Corneille - litho: L' Aubre tardive - 1958 - Verkocht

Corneille - litho: L' Aubre tardive - 1958 kopen? Bied vanaf 499!

Verkoopprijs: € 400,00

Corneille - litho: L' Aubre tardive - 1958 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - litho: L' Aubre tardive - 1958 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - litho: L' Aubre tardive - 1958 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - litho: L' Aubre tardive - 1958 kopen? Bied vanaf 499!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (358)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1958
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage71/120
Zeldzame litho van Corneille uit 1958. Titel:  L' Aubre tardive. Nummer: 71/120. Literatuur: Donkersloot nummer: 54, blz 85.  Afmetingen blad: H50.5 x b65cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd  door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe- partout. Goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting.

Dit item is verkocht voor 400,00
Starttijd:04-12-2019 om 21:25
Eindtijd:15-12-2019 om 23:04
Andredriessen
15 dec. / 22:40
€ 400