Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier ‘Appels’ - 2007 - Verkocht

Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier ‘Appels’ - 2007 kopen? Bied vanaf 145!
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier ‘Appels’ - 2007 kopen? Bied vanaf 145!Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier ‘Appels’ - 2007 kopen? Bied vanaf 145!Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier ‘Appels’ - 2007 kopen? Bied vanaf 145!Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier ‘Appels’ - 2007 kopen? Bied vanaf 145!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2007
TechniekLitho
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraaie litho van Klaas Gubbels uit 2007 ‘Appels’.

Het werk is gesigneerd rechts onder.

Afmetingen 28 x 30 cm en in goede conditie.

Dit item is verkocht voor 178,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-08-2022 om 17:18
Eindtijd:13-08-2022 om 21:04
Biedingen (2)
eriksd
13 aug. / 20:58
€ 155
2312raj
13 aug. / 20:53
€ 145