Paul Citroen - Litho: "Piet" - 1976

Paul Citroen - Litho: "Piet" - 1976 kopen? Bied vanaf 50!
Paul Citroen - Litho: "Piet" - 1976 kopen? Bied vanaf 50!Paul Citroen - Litho: "Piet" - 1976 kopen? Bied vanaf 50!Paul Citroen - Litho: "Piet" - 1976 kopen? Bied vanaf 50!Paul Citroen - Litho: "Piet" - 1976 kopen? Bied vanaf 50!
  • Paul Citroen (1896-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekLitho
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage38/100
Litho van Paul Citroen. Titel: "Piet". Jaar:  1976 - V - 13. Nummer: 38/100. Afmetingen blad: H65 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H50 x b35 cm. Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in goede staat. Langs de randen zit wat verkleuring, door een vorige inlijsting. Ook zitten er een paar vlekjes onderaan, op het witte gedeelte.

Starttijd:12-02-2022 om 14:12
Eindtijd:19-02-2022 om 19:57
Openingsbod € 50
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland