Jeroen Hermkens - Litho Utrecht Smakkelaarsveld - Verkocht

Jeroen Hermkens - Litho Utrecht Smakkelaarsveld kopen? Bied vanaf 75!
Jeroen Hermkens - Litho Utrecht Smakkelaarsveld kopen? Bied vanaf 75!Jeroen Hermkens - Litho Utrecht Smakkelaarsveld kopen? Bied vanaf 75!
  • Jeroen Hermkens (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekLitho
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage63/135
Jeroen Hermkens, litho uit 1995 Utrecht Smakkelaarsveld oplage 63/135
beeldformaat 64 x 46.5 cm.
bladformaat 75.5 x 53 cm,

Litho van Jeroen Hermkens

Jeroen Hermkens (1960)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  iledere
FA. (15)

460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
46.5 cm
64 cm
Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:22-11-2019 om 10:40
Eindtijd:30-11-2019 om 19:29
Biedingen (3)
kudamati
30 nov. / 15:15
€ 90
Optima
30 nov. / 15:15
€ 85
kudamati
28 nov. / 11:11
€ 75