FA. (2)

Corneille - Litho van Corneille: 'Soleil cou coupé' - 2001

Corneille - Litho van Corneille: 'Soleil cou coupé' - 2001 kopen? Bied vanaf 465!
Corneille - Litho van Corneille: 'Soleil cou coupé' - 2001 kopen? Bied vanaf 465!Corneille - Litho van Corneille: 'Soleil cou coupé' - 2001 kopen? Bied vanaf 465!Corneille - Litho van Corneille: 'Soleil cou coupé' - 2001 kopen? Bied vanaf 465!Corneille - Litho van Corneille: 'Soleil cou coupé' - 2001 kopen? Bied vanaf 465!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
665 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal2001
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 42 cm (h x b)
Lijst89 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Corneille met de titel: 'Soleil cou coupé' uit 2001.  Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Het werk is voorzien van een  zilverkleurige lijst en bijpassend passe partout.

Kunstenaar: Corneille
Titel: Soleil cou coup
Jaar: 2001
Techniek: Litho
Oplage: 21/200
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 85 x 63 cm
Afmeting lijst  (HxB): 109 x 88 cm
Conditie werk: Zeer goed
Conditie lijst: Goed
Referentie: ZK300721
Verdere info: Zeer goede staat

Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft heeft wat gebruikssporen.

Corneille (1922-2010)

Alle items van deze kunstenaar(140)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
665 verkochte items
76 cm
89 cm
42 cm
54 cm
Starttijd:10-05-2022 om 08:31
Eindtijd:15-05-2022 om 19:11
Openingsbod€ 465
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingAlleen per koerier