Litho van Emeke Buitelaar, Collectorsitem ontwerp wijnetiket 1993

Litho van Emeke Buitelaar, Collectorsitem ontwerp wijnetiket 1993 kopen? Bied vanaf 25!
Litho van Emeke Buitelaar, Collectorsitem ontwerp wijnetiket 1993 kopen? Bied vanaf 25!Litho van Emeke Buitelaar, Collectorsitem ontwerp wijnetiket 1993 kopen? Bied vanaf 25!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  annefrank

3 verkochte items
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Litho ontwerp wijnetiket gesigneerd en gedateerd '93

genummerd 168/250, ingeliijst in paspartout met glas in zwarte plastic lijst fomaat 80x60cm

Ongespecificeerd

Geplaatst door  annefrank

3 verkochte items
Starttijd:27-12-2016 om 13:29
Eindtijd:10-01-2017 om 13:29
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieAlmere, Nederland