Litho van Jacques Lagrange uit 1957 - gesigneerd en gedateerd - oplage 75 stuks

Litho van Jacques Lagrange uit 1957 - gesigneerd en gedateerd - oplage 75 stuks kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Litho van Jacques Lagrange uit 1957 - gesigneerd en gedateerd - oplage 75 stuks kopen? Bied vanaf 75!Litho van Jacques Lagrange uit 1957 - gesigneerd en gedateerd - oplage 75 stuks kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jacques Lagrange (1917-1995)
GesigneerdHandgesigneerd

Moderne litho van Jacques Lagrange, rechtsonder gesigneerd Lagrange '57
Linksonder voorzien van oplagenrs. 15/75
Het werk is ingelijst in een houten baklijst met passe-partout.
Afmetingen incl. lijst zijn 75x63.5 cm
Afmetingen van de afdruk zijn 53x45 cm

In goede staat

Authenticiteit:
Alle door Obe aangeboden werken op Kunstveiling.nl zijn volledig gegarandeerd. Het werk is dus altijd met zekerheid van de genoemde kunstenaar. De garantietermijn die u heeft om dit voor uzelf na te gaan is, zoals bij alle veilinghuizen gebruikelijk, standaard 3 weke na afloop van de veiling. Eventueel kan deze termijn in overleg verlengd worden.

Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

Dit werk kan afgehaald worden of verzonden.
De verzendkosten voor dit werk bedragen 15 euro.

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:16-04-2014 om 12:34
Eindtijd:30-04-2014 om 12:34

Biedingen (1):

srevep
27 apr. / 20:02
€ 75