Jaap Hillenius - Litho - "Zon en Maan" - 1975 - Verkocht

Jaap Hillenius - Litho - "Zon en Maan" - 1975 kopen? Bied vanaf 45!
Jaap Hillenius - Litho - "Zon en Maan" - 1975 kopen? Bied vanaf 45!Jaap Hillenius - Litho - "Zon en Maan" - 1975 kopen? Bied vanaf 45!Jaap Hillenius - Litho - "Zon en Maan" - 1975 kopen? Bied vanaf 45!Jaap Hillenius - Litho - "Zon en Maan" - 1975 kopen? Bied vanaf 45!Jaap Hillenius - Litho - "Zon en Maan" - 1975 kopen? Bied vanaf 45!Jaap Hillenius - Litho - "Zon en Maan" - 1975 kopen? Bied vanaf 45!
  • Jaap Hillenius (1934-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagee.a, 20 exemplaren
Litho van Jaap Hillenius uit 1975. Nummer: e.a, 20 exemplaren. Titel: ''Zon en maan". Afmetingen blad H56.5 b39.5. Afmetingen voorstelling H28.5 x b23.5 Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Vergeelde rand aan de linkerzijkant en onderkant. Deze vallen onder de passepartout bij inlijsting.

Conditie: in goede staat. Vergeelde rand aan de linkerzijkant en onderkant. Deze vallen onder de passepartout bij inlijsting.

Jaap Hillenius (1934-1999)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5452 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
39.5 cm
56.5 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:30-07-2018 om 11:35
Eindtijd:07-08-2018 om 21:42
Joanie
07 aug. / 21:36
€ 45