Aat Verhoog - Litho - Verkocht

Aat Verhoog - Litho kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Aat Verhoog - Litho kopen? Bied vanaf 45!Aat Verhoog - Litho kopen? Bied vanaf 45!Aat Verhoog - Litho kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1184 verkochte items
Alle items van deze verkoper (78)
  • Aat Verhoog (1933)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage34/35
Litho van Aat Verhoog, gesigneerd en genummerd in potlood. In perfecte staat.

verzending tussen twee platen, 9 euro, aangetekend 10,65

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:03-03-2019 om 21:24
Eindtijd:15-03-2019 om 20:16
galerietweebijdrie
15 mrt. / 14:51
€ 45