Litho

Litho kopen? Bied vanaf 100!
Litho kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Paul66

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Paul Citroen (1896-1983)
TypeTekening / Aquarel

Litho van  Paul Citroen 1949 ,  Rechts onder met de hand  gesigneerd.

Voorstelling van  Chaja Goldstein  , Joodse zangeres, geboren in 1908 in  Polen , opgegroeid in Berlijn,  vluchtte  aan het begin van de 2 de wereldoorlog naar Nederland met  theater groep "Ping Pong "   Zij is naar Westerbork gedeporteerd, en is eruit gekomen en in 1848 naar de USA geemigreerd, Zij stierf in 1999. + Kopie programmaboekje Afscheidsavond van Chaja Goldstein, Stadsschouwburg Amsterdam 12 mei 1948.

Starttijd:30-11-2014 om 18:00
Eindtijd:07-12-2014 om 18:00
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieNederland