Jan Schoonhoven - litho ‘ Compositie V’ – 1984 - ingelijst

Jan Schoonhoven - litho ‘ Compositie V’ – 1984 - ingelijst kopen? Bied vanaf 725!
Jan Schoonhoven - litho ‘ Compositie V’ – 1984 - ingelijst kopen? Bied vanaf 725!Jan Schoonhoven - litho ‘ Compositie V’ – 1984 - ingelijst kopen? Bied vanaf 725!Jan Schoonhoven - litho ‘ Compositie V’ – 1984 - ingelijst kopen? Bied vanaf 725!Jan Schoonhoven - litho ‘ Compositie V’ – 1984 - ingelijst kopen? Bied vanaf 725!Jan Schoonhoven - litho ‘ Compositie V’ – 1984 - ingelijst kopen? Bied vanaf 725!
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekLitho
StijlMinimalistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
Lijst67 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Schoonhoven (1914-1994) – Compositie V – 1984
De litho is gesigneerd en gedateerd ‘1984’ rechtsonder; genummerd ‘e.d.a. XXVI’ linksonder; getiteld ‘V’ middenonder
Afmetingen litho : 50 x 32,5 cm.
Fraai ingelijst in licht eiken lijst met museumglas.
Herkomst: familie van de kunstenaar

Literatuur:
C. Rigo, B. Meijer, Jan Schoonhoven – Edities, Schiedam 2018, no. 36

Starttijd:01-07-2022 om 20:03
Eindtijd:11-07-2022 om 21:06
Openingsbod € 725
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier