Litho - 'Coracias garrulus Lin.' (European Roller) - 1917 - Verkocht

Litho -  'Coracias garrulus Lin.' (European Roller) - 1917 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 30,00

Litho -  'Coracias garrulus Lin.' (European Roller) - 1917 kopen? Bied vanaf 25!Litho -  'Coracias garrulus Lin.' (European Roller) - 1917 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  doorn2150

45 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Wilhelm von Wright (1810-1887)
GesigneerdHandgesigneerd

verschenen in : 'Svenska Foglar Efter Naturen Och Pa Stenritade' by Wilhelm von Wright, published in 1917-1929, printed by A. Bortzells, Stockholm.

Wilhelm von Wright was de eerste taxidermist bezig met de gewervelde collecties van de Universiteit van Helsinki. Begonnen als een taxidermist in de 1820.

afm. : 24 x 22 cm ( op blad 37.5 x 26.5 cm)

conditie : uitstekend, voldoende marges, verso blank

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:10-10-2016 om 16:29
Eindtijd:24-10-2016 om 16:29
Biedingen (2)
Laurine78
24 okt. / 12:22
€ 30
LongJohn
24 okt. / 01:19
€ 25