Lithografie - Félix Labisse (1905 – 1982), Vrouw met haar schaduw

Lithografie - Félix Labisse (1905 – 1982), Vrouw met haar schaduw  kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 35,00

Lithografie - Félix Labisse (1905 – 1982), Vrouw met haar schaduw  kopen? Bied vanaf 25!Lithografie - Félix Labisse (1905 – 1982), Vrouw met haar schaduw  kopen? Bied vanaf 25!Lithografie - Félix Labisse (1905 – 1982), Vrouw met haar schaduw  kopen? Bied vanaf 25!Lithografie - Félix Labisse (1905 – 1982), Vrouw met haar schaduw  kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Kunstcollectie
FA. (1)

24 verkochte items
  • Felix Labisse (1905-1982)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerd lithografie

Conditie: uitstekend
Afmetingen van het vel: 76 x 53 cm (hxb)
Afmetingen van het vester: 55,5 x 46 cm (hxb)
papiersoort: geschept papier met vezels
Rechtsonder gesigneerd
Linksonder genummerd*

*nummering kan in realiteit afwijken van de getoonde foto’s.

Félix Labisse ( 1905 – 1982 ) was een Frans surrealistische schilder, illustrator en decorontwerper. Labisse was autodidact. Hij kwam op jonge leeftijd in Oostende in contact met James Ensor, met wie hij voor het leven bevriend raakte. In 1927 zette hij daar zijn eigen atelier op. Zijn werk onderging invloeden van Ensor en hij had contacten met Constant Permeke en Leon Spilliaert.
Labisse werkte vooral met olieverf op doek. Ook maakte hij voor theatervoorstellingen de enscenering en achtergronden. In 1951 verzorgde hij de enscenering voor het toneelstuk Le Diable et le Bon Dieu van Jean-Paul Sartre en in 1954 deed hij de enscenering voor het toneelstuk Les Mystères de Paris van Albert Vidalie.
Het werk van Labisse werd ook beïnvloed door Paul Delvaux en René Magritte. Belangrijke motieven in zijn werk zijn erotiek en freudiaanse thema's. Hij beschreef zijn eigen werk wel als 'libidoscaphes'.

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:22-12-2016 om 12:55
Eindtijd:05-01-2017 om 13:00

Biedingen (3):

jozo
5 jan. / 12:55
€ 35
Avontuur
5 jan. / 12:55
€ 30
jozo
22 dec. / 15:27
€ 25