Luis Filcer - Lithografie - in lijst - Verkocht

Luis Filcer - Lithografie - in lijst kopen? Bied vanaf 115!
Luis Filcer - Lithografie - in lijst kopen? Bied vanaf 115!Luis Filcer - Lithografie - in lijst kopen? Bied vanaf 115!Luis Filcer - Lithografie - in lijst kopen? Bied vanaf 115!Luis Filcer - Lithografie - in lijst kopen? Bied vanaf 115!Luis Filcer - Lithografie - in lijst kopen? Bied vanaf 115!Luis Filcer - Lithografie - in lijst kopen? Bied vanaf 115!Luis Filcer - Lithografie - in lijst kopen? Bied vanaf 115!
  • Luis Filcer (1927-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
Lijst43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Kenmerkende lithografie van Luis Filcer.
In zwarte houten lijst.
Formaat incl. 43 x 43 cm.
Potlood gesigneerd en genummerd 68/100 onderin.
In prima conditie.

Luis Filcer (1927-2018)

RussischRussischNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  ffagott
FA. (7 )

381 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
43 cm
43 cm
30 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 132,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-08-2022 om 14:48
Eindtijd:08-09-2022 om 09:13
jvdhombergh
08 sep. / 00:14
€ 115