Lithografie - Michel Delacroix (1933), Kerstmarkt - Verkocht

Lithografie - Michel Delacroix (1933), Kerstmarkt kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Lithografie - Michel Delacroix (1933), Kerstmarkt kopen? Bied vanaf 25!Lithografie - Michel Delacroix (1933), Kerstmarkt kopen? Bied vanaf 25!Lithografie - Michel Delacroix (1933), Kerstmarkt kopen? Bied vanaf 25!Lithografie - Michel Delacroix (1933), Kerstmarkt kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Kunstcollectie
FA. (1)

24 verkochte items
  • Michel Delacroix (1933)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde lithografie

Conditie: uitstekend
Afmetingen van het vel: 63 x 80 cm (hxb)
Afmetingen van het venster: 49,5 x 59,5 cm (hxb)
Rechtsonder gesigneerd

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:22-12-2016 om 11:14
Eindtijd:05-01-2017 om 11:14
jeffreyotten
03 jan. / 20:47
€ 25